Özel Tekli̇fler

Standard Double

Standart iki kişilik Oda % 30 İndirim

Bu Standart oda teklifi ile harika bir tatil geçirin. Srandart iki kişilik odalarda 7 gece ve üzeri konaklayın % 30 indirim kazanın. Teklife dahil olanlar Besleyici ve dengeli kahvaltı SPA merkezinde sauna ve buhar banyosu Spor salonu Rezervasyon için e-mail info@augustovilla.com veya  +90 242 565 2005 nolu telefon ile bize ulaşın.  
Palermo Junior Suite

Junior Süit % 25 İndirim

Bu junior suit teklifi ile harika bir tatil geçirin. Junior suit odalarda 7 gece konaklayın %25 indirim kazanın. Junior süitlerde 10 ve üzeri konaklamalarda % 25 indirim ve 2 lşilik Hamam Ritual paketi kazanın. Teklife dahil olanlar; Besleyici ve dengeli Kahvaltı Hamam Ritual (sadece 10 gece ve üzeri konaklamalarda) SPA merkezinde sauna ve buhar banyosu Spor salonu Rezervasyon için e-mail info@augustovilla.com veya  +90 242 565 2005 nolu telefon ile bize ulaşın.
OZI_6787_Easy-Resize.com

Özel Villa Odaları % 15 İndirim

Her duygunun kendi doğru yerini ve hissini bulduğu yer yüzü cennetini keşfedin. Augusto Villa yeryüzü cenneti severlere Akdeniz’in köpüklü sularını yukarıdan gören özel odalar sunar. Özel odalarımız  50 m²’dir ve 48 m²lik özel terası ile Akdeniz’in olağanüstü manzarasına sahiptir. Bu odalar oturma alanı olan salon, büyük yataklı bir yatak odası, küvet, duş kabini ve tuvalet olan bir banyo sunar. Gecelik 550 eur olan Villa odalarımıza % 15 indirimle kahvaltı ve akşam yemeği, ... Read more